top of page
  • e18999d527d4825cbb92878d866e9417_edited kopya
  • Instagram Discovery Film&Fotoğraf
  • YouTube - Discovery Film&Fotoğraf
  • Facebook Discovery Film&Fotoğraf
Hakkımızda

About Us / About Us

hakkımızda1.png

You will live your special day over and over again with the wonderful photos we will take. We try to find those special, personal moments where everyone shines like the moon. We have been immortalizing beautiful moments since 2016 and we want to bring this immortality formula together with your special moments.

Wedding photography and videography; We operate in promotional films, concert shoots and many similar organizations for individuals, institutions and companies. We are based on customer satisfaction with the packages and concepts we have developed especially for couples who are considering getting married.

Çekeceğimiz harika fotoğraflarla özel gününüzü tekrar tekrar yaşayacaksınız. Herkesin ay gibi parladığı o özel, kişisel anları bulmaya çalışıyoruz. 2016 yılından beri güzel anları ölümsüzleştiriyor ve bu ölümsüzlük formülünü sizin de özel anlarınızla buluşturmak istiyoruz.

Düğün fotoğraf ve videoculuğu; kişilere, kurumlara ve şirketlere özel tanıtım filmleri, konser çekimi ve benzeri birçok organizasyonda faaliyet gösteriyoruz. Özellikle evlenmeyi düşünen çiftler için geliştirdiğimiz paket ve konseptler ile, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

logo_band_colored_3x.png
Portfolio
070A9717__17_16_07.jpg

Creative. Professional. Detail Oriented.

Contact
iletişimdeneme2.png

Everything You Want To Know

Address: Selçuk District, Ethem Onbaşı Street, No:1, Niğde / Center
Phone: +90 533 483 2186
Email:  discovery@gmail.com

Thanks for contacting us.

Our communication team will contact you as soon as possible.

bottom of page